خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
مهاجرين

در سال جاری بیش از ۵۰۰ هزار تن به دلیل جنگ و ناامنی در کشور بیجا شده اند

Nov 03, 2020 - 15:55
کابل(پژواک،۱۳عقرب۹۹): سرپرست وزارت مهاجرین و عودت کنندگان می گوید که در سال جاری، بیش از۵۰۰ هزار تن به دلیل جنگ و تهدیدهای امنیتی، از نقاط مختلف کشور بیجا شده اند.
ادامه مطلب

جمعیت هلال احمر افغانی دو صد فامیل بیجا شده را در فاریاب مساعدت کرد

Oct 23, 2020 - 15:21
میمنه (پژواک، ۲ عقرب ۹۹): جمعیت هلال احمر افغانی، دو صد فامیل بیجا شده از اثر جنگ ها از ولسوالی های قیصار و خواجه سبزپوش فاریاب را شش قلم مواد غیرغذایی مساعدت کرد. غلام فاروق کارگر اوغلی رییس نماینده گی جمعیت هلال احمر افغانی در فاریاب به آژانس خبری...
ادامه مطلب

صدها تنى که از غور قاچاقى به خارج رفته بودند، دوباره برگشته اند

Oct 12, 2020 - 13:49
فيروزکوه(پژواک، ٢١ ميزان ٩٩): ریاست امور مهاجرین و عودت کننده های غور مى گويد بيش از يک هزار تنى که به طور قاچاق به خارج از کشور رفته بودند، در ٧ ماه گذشته دوباره به اين ولايت برگشته اند.
ادامه مطلب

بیجا شدگان قیصار: نان، سرپناه و امنیت می خواهیم

Sep 30, 2020 - 18:04
میمنه (پژواک، ۹ میزان ۹۹): شماری از بیجا شده گان ناشی از جنگ ها در ولسوالی قیصار فاریاب امروز در محوطه مسجد عیدگاه شهر میمنه تجمع نموده از حکومت نان، سرپناه و امنیت خواستند.
ادامه مطلب

صدها خانواده از اثر جنگ ها در ولسوالی قیصار بیجا و در شهر میمنه پناه بردند

Aug 31, 2020 - 18:50
ميمنه (پژواک، ١٠ سنبله ٩٩) : مقام های محلی در ولایت فاریاب می گویند که صد ها خانواده در ولسوالی قیصار از اثر درگیری بین نیروهای دولتی و مخالفین مسلح از محلات شان بیجا شده در نقاط مختلف و شهر میمنه پناه آوردند.
ادامه مطلب

۹۷ ذخیره ‌گاه پیاز در کابل ساخته شد

Aug 24, 2020 - 16:26
کابل (پژواک، ۳ سنبله ۹۹): وزارت زراعت می گوید که به هزینه ۴۷،۷ ميليون افغانی ۹۷ ذخیره‌ گاه پیاز که در پنج ولسوالى ولايت کابل ساخته شده است، به بهره‌ برداری سپرده شد.
ادامه مطلب

هزاران افغان در٤ ماه گذشته از ايران به شکل اجباري اخراج شده اند

Aug 24, 2020 - 13:55
شهرهرات (پژواک، ٣ سنبله ۹۹): مسوولان حکومتى هرات مي گويند که در چهار ماه گذشته بیش از ٢٢ هزار مهاجر افغان به گونۀ اجباری از ایران از طريق بندر اسلام قلعه اخراج شده اند.
ادامه مطلب

شماری جوانان رد مرز شده از ايران خواستار کمک از حکومت شدند

Aug 22, 2020 - 16:55
زرنج (پژواک، اول سنبله ٩٩): شمارى از جوانانى که براى کار به ايران رفته بودند، مى گويند که بعد از شکنجه زياد در آنکشور رد مرز شده اند، از حکومت مى خواهند تا در کنار کمک براى شان زمينه کار نيز مساعد گردد.
ادامه مطلب

کمپاین ملی میهن من - عزت من به هدف کاهش مهاجرت های نامنظم شهروندان آغاز شد

Aug 06, 2020 - 15:57
کابل (پژواک، ۱۶ اسد ۹۹): وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان به منظور کاهش مهاجرت های نامنظم شهروندان که سبب تلف شدن جان شان می شود، « کمپاین ملی میهن من - عزت من» راه آغاز کرد.
ادامه مطلب

​"ايران با امضاى تفاهمنامه اعزام کارگر،زمينه سفرقانونى افغانان به آنکشور را مساعد کند"

Jun 07, 2020 - 16:52
کابل (پژواک، ۱۸ جوزا ۹۹): وزارت امور مهاجرین می گوید که ایران باید به منظور جلوگیری از سفر های غیر قانونی و جلوگیری از بروز حوادث اخیر، تفاهم نامه اى اعزام کارگر را طی مراحل و به امضا برسانند .
ادامه مطلب

درهفته گذشته، ۱۷۶۵ مسافر افغان مقیم در خارج، به افغانستان انتقال شده اند

May 17, 2020 - 12:28
کابل(پژواک، ۲۸ ثور ۹۹): ادارۀ هوانوردی ملکی می گوید که طی یک هفته گذشته، ۱۷۶۵ مسافر افغان که به دلیل متوقف شدن پروازها به خاطر شیوع ویروس کرونا، در کشورهای خارجی گیر مانده بودند، به افغانستان انتقال گردیده اند.
ادامه مطلب

امروز ۳۱۴ افغان گیرمانده در قطر به کشور بر می گردند

May 16, 2020 - 13:26
کابل (پژواک، ۲۷ ثور ۹۹): امروز ۳۱۴ افغان، که از اثر متوقف شدن پروازها به دلیل شیوع بیماری کووید -۱۹ در قطر گیرمانده بودند، در یک طیاره قطر به شکل رایگان به افغانستان انتقال داده می شوند.
ادامه مطلب

صدها تبعۀ پاکستان که درافغانستان بند مانده بودند ازمرز تورخم عبور کردند

Apr 18, 2020 - 15:11
کابل (پژواک٣٠حمل٩٩):ده هاواسطه تجارپاکستانى وصدهامسافر آن کشورکه درافغانستان بندمانده بودند ، ازمرز تورخم عبورکردند .
ادامه مطلب

​دو مهاجر افغان از اثر بیماری کرونا در پاکستان فوت کرده اند

Apr 10, 2020 - 21:15
کابل (پژواک، ۲۲ وری ۹۹): سفارت افغانستان در پاکستان می گوید، دو مهاجر افغان از اثر مبتلا شدن به بیماری کوید ۱۹ (ویروس کرونا) در خیبرپښتونخوا فوت کرده اند.
ادامه مطلب

٨٠ هزار افغان مسافردرچهار روز گذشته ازپاکستان به کشور برگشته اند

Apr 10, 2020 - 12:42
جلال آباد-کندهار(پژواک٢١حمل٩٩):پس ازآنکه حکومت پاکستان مرز تورخم وسپين بولدک را براى چهارروز به روى افغانهاى مسافربازکرد دراين مدت نزديک به ٨٠ هزارافغان به کشوربرگشته اند .
ادامه مطلب

پاکستان هفته سه روزبه موترهاى تاجران افغانستان اجازه برگشت ميدهد

Apr 09, 2020 - 14:45
کابل (پژواک٢٠حمل٩٩):حکومت پاکستان اعلان کرد که دريک هفته، سه روزبراى وسايط حامل مواد تجارتى تاجران افغانستان اجازه برگشت ميدهد.
ادامه مطلب

در دو هفته‌ی اخیر هزاران مسافر افغان از هند، ترکیه و دوبی به کابل انتقال یافته اند

Apr 08, 2020 - 15:41
کابل (پژواک، ۲۰ حمل ۹۹): اداره‌ی هوانوردی ملکی می گوید که در دو هفته اخیر بیش از ۴۵۰۰ مسافر افغان از هند، ترکیه و دوبی به کابل منتقل شده‌اند. در خبرنامه این اداره که در دسترس آژانس خبری پژواک قرار گرفته ، آمده است که این مسافران در هماهنگی کامل با...
ادامه مطلب

هزاران تن از مسافرین در آن سوی مرز تورخم تاپشاور بند مانده اند

Apr 06, 2020 - 14:31
جلال آباد- کابل (پژواک١٨حمل ٩٩): همزمان با بازشدن راه ازسوى حکومت پاکستان، هزاران افغان مسافر راهى کشورشدند ، مقامات ننگرهارمى گويند که دريک روزمى توانند ١٠٠٠ تن را قرنطين کنند.
ادامه مطلب

باشنده­هاى نيمروز: ورود سرسام آور مهاجرين افغان از ايران فاجعه مى آفريند

Mar 16, 2020 - 16:42
زرنج(پژواک، ٢٦ حوت ٩٨): منابع مردمى و حکومتى در نیمروز، ورود سرسام آور مهاجران افغان از ايران و نبود امکانات تشخيصيۀ پيشرفته براى معاينۀ آنان را نگران کننده خوانده، ميگويند که اگر درتشخيص جدى اين افراد توجه لازم صورت نگيرد، فاجعه رخ خواهد داد.
ادامه مطلب

مهاجرين از افزايش کرايۀ موتر در مرز اسلام قلعۀ هرات شکايت دارند

Mar 16, 2020 - 14:42
هرات (پژواک، ٢٦ حوت ٩٨): با افزایش بازگشت مهاجرین افغان از ایران در بندر اسلام قلعۀ هرات، کرایه موترهای مسافربری، به گونۀ سرسام آور افزایش یافته است. مسئولان ریاست مهاجرین و عودت کنندگان هرات و شماری از مهاجران، از افزایش کرایه های موترهای مسافربری...
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement