خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
اجتماع

۳۶۵۰ تن برای۴۳۰ بست در دایکندی رقابت می کنند

Nov 20, 2020 - 13:21
نیلی (پژواک، ۳۰ عقرب ۹۹): رقابت سه هزار و ۶۵۰ تن برای ۴۳۰ بست پنجم و ششم اداری و معلمی، امروز در ولایت دایکندی آغاز شد.
ادامه مطلب

در ولایت پکتیکا بر ضد مداخلات پاکستان اعتراض شد

Nov 18, 2020 - 15:50
شرنه (پژواک، ٢٨ عقرب ٩٩): صدها تن از باشندگان ولسوالی ارگون ولایت پکتیکا، در یک مظاهره خواهان جلوگیری از مداخلات پاکستان در افغانستان شدند.
ادامه مطلب

"براى تطبيق پروژه هاى عام المنفعه در جوزجان پول بيشتر اختصاص داده شود"

Nov 09, 2020 - 18:05
شبرغان (پژواک،١٩عقرب٩٩): نمايندگان شوراى ولايتى و بزرگان قومی در جوزجان، اختصاص هفتاد و هفت میلیون افغانی براى يازده پروژۀ عام المنفعه دراين ولايت را، ناکافى دانسته و مى گويند که بايد دراين مورد تجديد نظر صورت گيرد.
ادامه مطلب

باشندگان شکردرۀ کابل از سربازگیری داعش و ناامنی نگران اند

Nov 09, 2020 - 17:38
کابل (پژواک، ١٩عقرب٩٩): باشندگان ولسوالی شکردرۀ ولايت کابل، از سربازگیری داعش و ناامنی هاى اخير، نگرانی شدید دارند.
ادامه مطلب

به ۲۰۰۰ خانواده در سمنگان موادغذايى و محروقاتى توزیع می شود

Nov 09, 2020 - 14:43
ایبک (پژواک، ۱۹ عقرب): توزیع مواد خوراکی و محروقاتی تهیه شده به کمک ۳۵۰ هزار یوروی دولت آلمان، برای دو هزار خانوادۀ متضرر از خشکسالی در سمنگان آغاز شد.
ادامه مطلب

خبرنگاران زن، وزارت اطلاعات وفرهنگ را به نداشتن ميکانيزم نظارت ازرسانه متهم کرد

Nov 05, 2020 - 09:41
کابل ( پژواک ، ۱۴عقرب ۹۹) : شماری ازخبرنگاران زن دریک گفتمان با بیان چالش های شان، وزارت اطلاعات فرهنگ را به نداشتن میکانیزم نظارت از رسانه هامتهم کردند؛ اما مـسئولان اين وزارت می گویند که تا سال آينده میکانیزمى دراين راستا آماده مى شود . گفتمانی به...
ادامه مطلب

شبکه منطقوی زنان بر کاهش خشونت و آتش بس تاکید کرد

Nov 04, 2020 - 16:58
کابل (پژواک،١٤عقرب٩٩): «شبکه منطقوی زنان» با اعلان موقفنامه ای، مى گويد که بايد از فرصت به دست آمدۀ گفتگوهاى صلح، استفادۀ حداکثرى صورت گيرد. در اين موقفنامه گفته شده است که در اولين اقدام، بايد ميکانيزم تطبيقى کاهش خشونت و آتش بس دايمى، طرح و عملى...
ادامه مطلب

جوگى هاى جوزجان: براى حل مشکلات ما اقدام شود

Nov 03, 2020 - 18:35
شبرغان(پژواک،١٣عقرب٩٩): جوگى­هاى مقيم ولايت جوزجان، در کنار يادآورى ساير مشکلات شان، مى­گويند­ که از احتمال موج دوم کرونا نگران اند و خواهان ايجاد کلينيک صحى براى شان هستند. جوگی‌ ها، فرقه اى از مرتاضان هند بوده و جوگی های آسیای میانه، حدود بیشتر از...
ادامه مطلب

ده ها قلم توليداتى افغانى در کابل به نمايش گذاشته شد

Nov 01, 2020 - 17:16
کابل(پژواک،١١ عقرب٩٩): در نمايشگاه سه روزه در شهرکابل، علاوه بر نمايش ده ها قلم توليدات وطنى، از ٢٤ شرکت توليدى و خدماتى در کشور تقدير به عمل آمد. در اين نمايشگاه که زير نام «٢٤ محصولات و خدمات برتر افغانستان»، از سوى وزارت صنعت و تجارت و اتاق های...
ادامه مطلب

دروازۀ ریاست مبارزه با حوادث غور از سوى دو شرکت معترض بسته شد

Oct 31, 2020 - 17:24
فیروزکوه (پژواک،١٠عقرب ٩٩): دو شرکت خصوصى که دو پروژۀ ساختمانى مربوط رياست مبارزه با حوادث در ولايت غور را تکميل کرده اند، در اعتراض به عدم دريافت بيش از ٢١ ميليون افغانى پول مصرف شدۀ شان، دروازۀ ریاست مبارزه با حوادث اين ولايت را بستند.
ادامه مطلب

"مخالفین مسلح، روش پیامبر را در نظر بگیرند و از جنگ و برادرکشی دست بکشند"

Oct 29, 2020 - 16:04
شبرغان (پژواک، ٨ عقرب ٩٩): عالمان دين در ولايت جوزجان، از مخالفین مسلح دولت خواستند که برای نتایج مثبت مذاکرات جاری در دوحه، راه و روش پیامبر اسلام را در نظر بگیرند و از جنگ و برادرکشی دست بکشند.
ادامه مطلب

٢١ تن از کاميابان، بست هاى کادرى اکادمى علوم از تقررنيافتن شان شاکى اند

Oct 28, 2020 - 14:56
کابل(پژواک،٧عقرب٩٩): بيست و يک تن از کاميابان بست هاى کادرى اکادمى علوم افغانستان، از تقرر نيافتن شان شاکى بوده، مى گويند که اگر در تقررى شان اقدام نشود، دست به تظاهرات وسيع تر خواهند زد.
ادامه مطلب

«اگر آتش بس نمى شود، به گفتگوهاى صلح بين الافغانى پايان داده شود»

Oct 27, 2020 - 14:50
کابل(پژواک، ۶عقرب ۹۹): نهادهای جامعه مدنی، در پیوند به افزایش ناامنی ها در جریان گفتگوهای صلح میان افغان‌ها، ابراز نگرانی کرده و از جامعه جهانی می خواهند که در رابطه به خشونت‌ها سکوت اختیار نکند.
ادامه مطلب

روز گذشته در ننگرهار حدود ۲۸ هزار پاسپورت برای ویزه جمع آوری شده است

Oct 22, 2020 - 18:30
جلال آباد (پژواک، اول عقرب ۹۹): مقامات در ولایت ننگرهار می گویند که روز گذشته در این ولایت، برای گرفتن ویزۀ پاکستان، حدود ۲۸ هزار پاسپورت جمع آوری شده است. این تعداد پاسپورت، در حالى در میدان فوتبال در ناحیۀ اول شهر جلال آباد در یک روز جمع آوری شد...
ادامه مطلب

"آرزو داريم تا جنگ در کشور ختم شود تا ديگر طعم تلخ جنگ را کسى نچشد"

Oct 20, 2020 - 17:05
شبرغان(پژواک،٢٩ميزان٩٩): شمارى از نابينايان ناشى از جنگ در جوزجان، در مراسم تجليل از روز جهانى نابينايان، از طرفين درگير خواستند که صلح کنند.
ادامه مطلب

به هدف نظم شهرى، ده ها مامور تنظیم ترافیک در شهرکابل آغاز به کار کردند

Oct 20, 2020 - 16:17
کابل(پژواک، ٢٩ میزان ٩٩): شاروالی کابل، به هدف تقويت نظم شهری و ترافیک در اين شهر، هشتاد پسر و ٢٠ خانم را زيرنام «مامور تنظیم ترافیک» جهت همکارى با پولیس ترافیک، معرفى کرد.
ادامه مطلب

مراسم یادبود از داکتر نجیب با اشتراک حدود ۳۰۰ تن در کابل برگزار شد

Oct 19, 2020 - 17:18
کابل(پژواک، ۲۸میزان۹۹): هواداران داکتر نجیب الله رئیس جمهور پیشین افغانستان، طی نشستی در کابل خواستار بررسی قضیه کشته شدن نجیب و دادن لقب «شهید مصالحه ملی» به او شدند.
ادامه مطلب

باشندگان نيمروز خواهان اعلام آتش بس شدند

Oct 18, 2020 - 15:37
زرنج(پژواک، ٢٧ ميزان ٩٩): شمار از عالمان دين ، فعالين مدنى در نيمروز خواهان نقش بيشتر زنان در پروسه صلح شده و از طرفين خواستند که هرچه زودتر آتش بس را اعلام کنند.
ادامه مطلب

بيجاشدگان درغور خواهان کمک هاى عاجل زمستانى اند

Oct 15, 2020 - 18:30
فيروزکوه (پژواک، ٢٤ ميزان ٩٩): بيجا شدگان غور، از فرارسيدن فصل زمستان نگرانی کرده و مدعى اند که تا هنوز، هيچ کمکى براى شان نرسيده و اگر تا قبل از بيشتر شدن سردى هوا، کمک ها براى شان نرسد، اطفال شان تلف خواهند شد.
ادامه مطلب

معترضين در بدخشان دروازۀ مرکز توزيع تذکره هاى برقى را بستند

Oct 12, 2020 - 16:30
فيض آباد(پژواک، ٢١ ميزان٩٩): شمارى از فعالان مدنى در بدخشان، در اعتراض به خارجى خواندن برخى زبان های ملی کشور از سوى ادارۀ احصائيه و معلومات، دروازه مرکز توزیع تذکره های برقی در شهر فيض آباد این ولایت را قفل زدند.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement