خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
ورزش

تیم جوانان شاروالی پروان قهرمان مسابقات فوتسال در این ولایت شد

Nov 20, 2020 - 13:17
چاريکار (پژواک، ۳۰ عقرب ۹۹): در رقابت های فوتسال در مرکز ولایت پروان میان هشت تیم، تیم جوانان شاروالی حایز مقام اول شد و تیمی به نام «پانزده تیم سال» مقام دوم این رقابت ها را از آن خود کرد.
ادامه مطلب

تکواندوکاران در جوزجان به حمايت از صلح در سومین جام مسابقات رزمی شرکت کردند

Nov 14, 2020 - 16:54
شبرغان (پژواک، ٢٤عقرب٩٩): ده ها تن از تکواندوکاران در جوزجان، در سومین جام مسابقات رزمی شرکت نموده، از حکومت و مخالفين مسلح خواستند که هر چه زودتر به تفاهم رسيده و به جنگ خاتمه دهند.
ادامه مطلب

از ميان ١٥٦ ورزشکار تیم منتخب پهلوانى ولايت پنجشير برگزیده شد

Nov 12, 2020 - 11:41
کابل (پژواک، ۲۲ عقرب ٩٩): مسئولان آمریت ورزشی پنجشیر می گویند که در نتيجۀ مسابقات پهلوانى سه روزه که ميان ١٥٦ ورزشکار شامل پنج تيم راه اندازى شده بود، ٢٠چهرۀ برتر اين ورزش، عضويت تيم منتخب پهلوانى اين ولايت را کسب کردند.
ادامه مطلب

مسابقات پرورش اندام و فتنس در کابل برگزار شد

Nov 09, 2020 - 17:06
کابل (پژواک، ١٩عقرب ۹۹): مسابقات پرورش اندام و فتنس که پنج روز قبل در کابل آغاز يافته بود، امروز خاتمه يافت.
ادامه مطلب

ورزشکاران اناث در جوزجان بر تامين صلح تاکيد کردند

Nov 04, 2020 - 17:49
شبرغان (پژواک، ۱۴ عقرب ۹۹): زنان و دختران ورزشکار ولایت جوزجان، در پایان یک برنامه آموزشی، از مخالفین مسلح دولت خواستند تا دست از جنگ و خصومت بردارند و صلح کنند. این ورزشکارن، شامل سی و هشت تن بودند که در بخش های بایسکل رانی، فوتبال و والبیال...
ادامه مطلب

رحمت الله قریشی به حیث رئیس اجرائیوی کرکت بورد تعیین شد

Nov 02, 2020 - 18:26
کابل (پژواک، ١٢ عقرب ٩٩) : کرکت بورد افغانستان میگوید که رحمت الله قریشی بر اساس یک پروسۀ شفاف به حیث رئیس اجرا ئ یوی این اداره مقرر شده است.
ادامه مطلب

دختران فوتبالیست در جوزجان خواستار حمايت شدند

Nov 01, 2020 - 16:53
شبرغان (پژواک، ١١عقرب ٩٩): برخى دختران ورزشکار در رشتۀ فوتبال در ولايت جوزجان، از آمريت فدراسيون فوتبال اين ولايت شاکى اند که از آنها حمايت نمى کند و براى شان زمينۀ تمرينات و اشتراک در مسابقات را مساعد نساخته است. ذولیا صمیمی که خود را مسئول کمیتۀ...
ادامه مطلب

اولین مسابقۀ آزمایشی باولینگ خبرنگاران اناث در کابل برگزار شد

Oct 31, 2020 - 16:57
کابل(پژواک، ١٠ عقرب ٩٩): مسابقۀ آزمایشی رشتۀ ورزشى باولینگ، با اشتراک ٢٠ خبرنگار اناث، براى يک روز در کابل برگزار گرديد.
ادامه مطلب

مسابقۀ وزنه بردارى با اشتراک صد ورزشکار در جوزجان برگزارشد

Oct 24, 2020 - 15:14
شبرغان(پژواک،٣عقرب ٩٩): ورزشکاران پرورش اندام در شهرشبرغان، با راه اندازى مسابقۀ وزنه برداری، برای صلح دادخواهی نموده از حکومت و طالبان خواستند تا از فرصت پیش آمده، برای ختم بحران جنگ استفاده نمایند و به توافق برسند.
ادامه مطلب

تیم فوتبال "شاهین آسمایی" قهرمان نهمين دورمسابقات ليگ برترافغانستان گرديد

Oct 16, 2020 - 09:13
کابل (پژواک ،٢٥ميزان ٩٩): تيم فوتبال شاهین آسمایی باشکست تيم سيمرغ البرز، مقام قهرمانى نهمين دور مسابقات ليگ برتر افغانستان را بدست آورد .
ادامه مطلب

مسابقه دوش به هدف حمایت از گفتگوهای صلح در سمنگان راه اندازی شد

Oct 13, 2020 - 14:02
ایبک (پژواک، ۲۲ میزان ۹۹): حسیب الله ۲۳ ساله، مقام اول مسابقه دوش میان ۵۰ تن از ورزشکاران رشته های مختلف را از آن خود کرد، که به هدف حمایت از گفتگوهای صلح در سمنگان برگزار شده بود.
ادامه مطلب

مسابقات تکواندو در پنجشیر با قهرمانی کابل پایان یافت

Oct 12, 2020 - 16:38
پاراخ(پژواک، ۲۱ میزان ۹۹): مسابقات دو روزۀ تکواندو میان تیم های ١٨ ولایت کشور در پنجشیر، امروز پایان یافت و تیم کابل، مقام اول این مسابقات را از آن خود کرد.
ادامه مطلب

استديوم ورزشى دايکندى درمعرض تخريب قرار دارد

Oct 11, 2020 - 15:28
نيلى(پژواک،٢٠ميزان ٩٩): شمارى از ورزشکاران و مسئولان در دايکندى مى گويند که ساختمان استديوم ورزشى در شهر نيلى که حدود پنج سال قبل به بهره بردارى سپرده شده بود، در اثر بی توجهی مسئولين محلى در معرض تخریب قرار گرفته است.
ادامه مطلب

بازی های یک روزۀ ملی کرکت در کندهار آغاز شد

Oct 11, 2020 - 15:08
کابل (پژواک، ٢٠ میزان ٩٩): بازی های درجه اول یک روزۀ کرکت جام غازی امان الله خان به سطح زون ها، در ولایت کندهار آغاز شد.
ادامه مطلب

دختر تينس کار در جوزجان در مسابقات دوستانه اشتراک کردند

Oct 11, 2020 - 11:29
شبرغان (پژواک،٢٠ميزان ٩٩): دختران ورزشکار در رشتۀ تينس در ولايت جوزجان، از مردم خواستند که براى جلوگيرى از آلودگى محيط زيست، از سوزاندن مواد مضر دودزا و ريختن کثافات در جاده ها، خود دارى کنند.
ادامه مطلب

سومین دور مسابقات باولینگ با اشتراک پنجاه دختر در کابل برگزار شد

Oct 08, 2020 - 15:33
کابل (پژواک، ۱۷ میزان ۹۹): سومین دور مسابقات باولینگ، با اشتراک پنجاه ورزشکار دختر، به هدف شناسایی هشت ورزشکار برتر، امروز در کابل برگزار شد.
ادامه مطلب

مسابقات تکواندو میان ۱۲ تیم در پروان به منظور تیم منتخب راه اندازی شد

Sep 22, 2020 - 18:32
چهاریکار (پژواک، اول میزان ۹۹): مقامات ورزشی پروان می گوید که در مسابقات یک روزه کلپ ستاره گان پروان اول، استقلال بکرام دوم، احمدی سوم و جوانان بگرام مقام چهارم را از آن خود کردند و از هر تیم برنده، یک تیم منتخب گردید. عبدالعظیم حمیدی آمر ورزشی...
ادامه مطلب

فارياب مقام اول مسابقات جوجيتسوميان ورزشکاران ٨ ولايت را بدست آورد

Sep 20, 2020 - 17:42
ميمنه(پژواک، ٣٠ سنبله ٩٩): مسابقات ورزشی "کومبت جوجیتسو" بین ورزشکاران ۸ ولایت از چهار زون کشور در شهر میمنه مرکز ولایت فاریاب برگزار شد.
ادامه مطلب

برای اولین بار مسابقات مبارزات آزاد «فری فایت» در سمنگان راه اندازی شد

Sep 19, 2020 - 11:34
کابل (پژواک، ۲۹ سنبله ۹۹): برای نخستین بار مسابقات مبارزات آزاد تحت نام «جام شهید دگر جنرال احمد خان سمنگانی» امروز در شهر ایبک مرکز ولایت سمنگان راه اندازی شد.
ادامه مطلب

«بعد از تامين صلح و ثبات درکشور براى ورزشکاران زن محدوديت وضع نشود»

Sep 17, 2020 - 16:12
کابل(پژواک، ۲۷سنبله ۹۹): دختران باولينگ کار ضمن حمايت از آغاز گفتگوهاى صلح ميان افغانان خواستار اين شدند که بعد از تامين صلح و ثبات درکشور، محدودیت‌هایی برای فعالیت ورزشکاران زن وضع نشود.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement